TABULKA VELIKOSTÍ


V naší přehledné tabulce najdete velikosti všech dostupných dětských spacích vaků značky DETVAK a pohotově si vyberete ideální spací vak pro vaše malé děťátko.

Na níže uvedeném obrázku jsou šipkami znázorněny a v tabulce číselně popsány jednotlivé míry vyráběných velikostí dětských spacích vaků.

ZIP PO OBVODU = zip začíná pod levým ramínkem a končí na pravém spodním rohu spacího vaku. Spací vak je tak možné po rozepnutí všech patentů a zipu rozprostřít do jedné roviny, což umožní snazší manipulaci s dětmi. Výhodou je hlavně jednodušší přebalování a převlékání těch nejmenších dětí.

ZIP UPROSTŘED = zip je umístěn uprostřed přední strany spacího vaku, v zapnuté poloze je jezdec zipu nahoře. Výhodou je rychlejší uložení, už v pyžamku oblečeného děťátka, do spacího vaku.

Pozn.: jezdec zipu je v zapnuté poloze chráněn ochranným poutkem.

Dětské spací vaky jsou vyrobeny pro co největší komfort dětí, které v nich spinkají. Hlavně proto je  uvnitř spacího vaku v okolí zipu lem látky, který v zapnuté poloze zip překrývá a děti tak zip nechladí ani nijak netlačí.

DŮLEŽITÉ: Informace vnímejte jen jako základní návod. Vždy se ujistěte, že Vaše ratolest nemůže v zapnutém spacím vaku samovolně vklouznout dovnitř a zároveň má dostatek místa na volné kopání nožičkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *